Totem Tabela

Ekonomi dünyasında, ticarette ve diğer sektörlerde, rekabet artmıştır. Büyük bir fabrika, AVM ve markalaşmış bir kurum, en iyisini tercih etmek zorundadır. Yol kenarlarındaki totem tabela çeşitleri, sizi diğer esnaflardan ayıran bir özelliktir. Bulunduğunuz caddede, totem tabela tercihinde bulunmayan esnaflara göre daha çabuk fark edilirsiniz. Kurumsal bir hava katan totem tabela çalışmaları, paslanmayan ve çürümeyen malzemeden üretilmektedir. Yıllarca parlak görünümünü koruyan bu ürünler, özel fontlarla ve renklerle meydana getirilmektedir. Çok uzaktan kolaylıkla okunabilen bu çalışmalarda, okunaklı yazı stilleri ve farkedilmeyi sağlayan iki renk seçenekleri önemlidir. Şehirlerarası yollarda devasa totem tabelalar, çok uzak mesafeden kolaylıkla okunmaktadır. Çevre yolunda seyreden araçların hızlı gitmesi nedeniyle, totem tabelalardaki firma isimlerinin uzak mesafeden okunması gerekir. Bu nedenle, yazı stili tercihi, çerçeve renkleri ve tasarımları, uzun çalışmalar sonucunda belirlenmektedir.

Yola doğru meyilli olan ve tatlı bir estetiğe sahip olan bu ürünlerde, isteğe bağlı ışıklandırma sistemi eklenebilir. İster led olsun ister spot olsun, istediğiniz ışıklandırma sistemini, başarılı bir şekilde kuruyoruz. Yol kenarına çok sağlam bir şekilde monte edilen bu çalışmalar, tabiri caizse kale gibi tabelalardır. Büyük fabrikaların girişine küçük tabelalar abes olacağı için, genellikle en büyük totem tabela çeşitleri tercih edilmektedir. Kurumsal kimliğin simgesi olan bu ürünler, Büyük AVM’lerin vazgeçemediği bir çalışmadır. AVM veya fabrika dekoruyla uyumlu olan renk ve yazı stilleri, görünümün mükemmel olmasında etkilidir.

Dayanıklı malzeme ve sağlam işçilikle üretilen bu ürünler, yağmur, fırtına ve tipi gibi birçok hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Dış mekâna özel olarak hazırlanan bu çalışmalar, neme karşı dayanıklı bir şekilde hazırlanmaktadır. Alüminyum tarzı malzemeler kullanılmaktadır. Renk özellikleri ve görsel özellikleri, güneşin olumsuz yapısına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu çalışmalarda da imla kuralları önemlidir. Okunabilir fontlar, iki renk tercihi ve tabelanın boyutları, özel olarak belirlenmektedir. Yer tespiti, bu ürünlerde de önemlidir. Totem tabelanın yüksekliği, görüş alanının dışında olmamalıdır. Çok alçak veya çok yüksek totem tabela çalışmaları, görüş alanını daraltır. Bu nedenle, görüş alanının belirlenmesinde uzman olan ustalarımızın değerlendirmelerini dikkate almalısınız.

Tek ve çift taraflı üretilebilen totem tabela ürünleri, vergiye tabidir. Büyüklüğüne göre vergi miktarı çıkmaktadır. İç ve dış mekân özellikleriyle üretilen bu çalışmalarda, özel tasarım çalışmaları da vardır. Reklam dünyasının vazgeçemediği bu çalışmaları, özel ışıklandırma yöntemleriyle, daha etkili hale getirebilirsiniz. Camlı olmaları nedeniyle, uzun süre görselliğinde deforme meydana gelmemektedir. Totem tabela tercihlerinin doğru bir şekilde yapılması, reklam kategorisinde başarılı olmanın şartıdır. Tasarım çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan bu ürünlerde, etkileyici çalışmaları bir arada bulabilirsiniz.

Ayaklı ve ayaksız modellerle üretilen totem tabela ürünleri, petroller, fabrikalar, büyük iş merkezleri ve AVM’ler tarafından en çok tercih edilen seçenektir. İki yönlü, üç yönlü ve tek yönlü olan bu ürünlerde, renk uyumu önemlidir. Alüminyum gövde tasarımları ve yazının yazıldığı tabela kısmı, özel olarak tercih edilmektedir. Totem tabela yaptıracağınız zaman, katalogdaki çalışmalarımızı gözden geçirmeden karar vermeyin. Tabela bir kere yaptırılır ve uzun yıllar bedava reklamınızı yapar. Bu nedenle, en iyisini tercih etmelisiniz. En iyi malzeme ve en iyi işçilik maliyetli olsa da, uzun vadede sizin için büyük getirisi olacaktır. Etkili slogan ve yazı tipiyle, müşteri kitlesinin ilgisini, önce siz çekin. Markalaşmak isteyen ve sektöründe söz sahibi olmak isteyenler için, en iyi tercih yine totem tabela çalışmalarıdır.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek