Işıksız Tabela

Çok uzaktan fark edilen Totem tabelalar, binaların çatılarına kurulan çatı-kule tabelalar, göz alıcı renklerin tercih edildiği kutu harfli tabelalar ve dekoratif tabelalar, ışıksız tabela kategorisinde hazırlanmaktadır. Firmamız, öncelikle ölçü alma işlemiyle işe başlamaktadır. Gerekli ölçülerin alınmasından sonra, tabelanın yeri tespit edilmektedir. Yer tespitinde dükkânın giriş dekoru dikkate alınmaktadır. Görüş alanına girmeyen bütün çalışmalar, ne kadar kaliteli olsa da, başarısız sayılır. Bu nedenle tabelaların her zaman ilk görüş alanı içerisinde olması gerekir. Birçok dükkânın bulunduğu yerlerde, tabela için en iyi nokta seçimi gerçekleşmelidir. Firmamız, bu konuda en iyi çalışmaları sergilemektedir. Tabelada kullanılacak fontlar, iki renk tercihleri, en uygun boyutlar ve belirginlik gibi konular, ustalarımız tarafından başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Dijital baskılı, kutu harfli, alüminyum kompozitli krom kutulu, pleksi kutulu ve dekoratifli tabelalarla, etkileyici çalışmalara sahip olabilirsiniz.

Başarılı Renk Tercihi

İyi bir çalışmayı gölgeleyen unsurlardan biri, yanlış renk seçimidir. Açık renklerle oluşturulan bir dekora, koyu renklerin hâkim olduğu bir tabela yapıldığı zaman, belirgin bir uyumsuzluk meydana gelecektir. Firma adının tam olarak anlaşılması için, renk tercihinin doğru bir şekilde yapılması, çok önemlidir. İnce veya el yazısı ile hazırlanan tabelalar, okunaklı olmaz. Bu nedenle, tercih edilen fontlar, belirgin ve okunaklı olmalıdır. Türkçe kurallarına uyumluluk, tabelalarda olmazsa olmazdır.   Özellikle imla hataları, en başarılı ışıksız tabela çalışmalarının bile başarısız bir çalışma olmasına neden olacaktır. Tabela yaptırırken, firmamızın garantili çalışan ustalarına başvurabilirsiniz. İş yerinizi inceleyen ustalarımız, yılların tecrübesine sahip oldukları için, en doğru tabela çeşitlerini sizlere sunacaktır. Bu seçenekler içerisinden, en doğrusunu tercih edebilirsiniz.

Markalaşma Yolunda İlk Adım

Günümüzde ekonomik yarış hiç olmadığı kadar hızlıdır. Bu yarışın gereklerini yapmayan firmalar, kısa zamanda ‘iflas’ bayrağını çekiyor. Bu nedenle, gerek dekor olsun ve gerekse bu dekora uyumlu tabela çalışmaları olsun, profesyonel tercih yapmalısınız. Işıksız tabela yaptıracağınız zaman, en uygun ölçüleri tercih etmelisiniz. Görkemli bir dekora sahip bir dükkân için, küçük ve basit bir tabela, başarısız bir çalışma olacaktır. Ya da gereksiz bir şekilde büyük ölçülerde hazırlanmış bir tabela da çok biçimsiz olacaktır. İş yerinizin ölçülerine göre en uygun büyüklüğe sahip tabela çalışmaları, tabela sorununu çözecektir. Tabelanın ölçülerine uygun yazı ve renk seçenekleri de önemlidir. Kutu harfli çalışmalarda, zeminin rengi doğru bir şekilde seçilmelidir. Rakiplerinize fark atarak, markalaşmada ilk adımı atmak için, konusunda profesyonel ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Fark Edilmek Önemlidir

Tabelacılıkta çok önemli bir konu olan fark edilir olmak, önemli bir konudur. İş merkezlerinin yüksek katlarının dış cephesine asılan tabelaların fark edilir büyüklükte olması gerekir. Yazıların aşağıdan kolay bir şekilde okunması, sizi arayan müşterilerinizin sizi bulmasında büyük etkisi olacaktır. Işıksız tabela tercihinin başarılı olması için, diğer firmaların tabelalarına nazaran fark edilir özelliklere sahip olması gerekir. Bu işten anlamayanlara yaptıracağınız bütün tabela çalışmaları, hem zaman, hem para kaybı anlamına gelecektir. Bu konuda ustalaşmış ve garantili tabela hizmeti verebilen firma çalışanlarımızı, günün her saatinde arayabilirsiniz. Firmanıza gelen ekiplerimiz, önce gerekli ölçüleri alır. Daha sonra tabela çeşitlerini size sunarlar. Işıklı, ışıksız, dijital, kompozit, kutu harf, totem ve çatı tabela gibi çeşitlerden, uygun olanını seçebilirsiniz. İlk anda göze çarpan ve müşteri kitlesini etkileyen sloganlarla hazırlanan tabelalar, müşteri potansiyelinizi artıracaktır. Sadece renk ve boy, fark edilirliği artırmaz. Etkileyici slogan ve reklamlar da, yoldan geçenleri etkileyecektir.

Eskişehirde tabelacı arıyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek