Kutu Harf Tabela

Şirketinizin ve işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtmak, geniş kitlelere erişim sağlayabilmek için etkin bir tanıtım gerekmektedir. Tanıtım belli bir organizasyon gerektirir. Bu organizasyonun temel taşlarından bir tanesi reklam ve etkin reklam malzemesi de tabeladır. Kurumunuzun tabelası aynı zamanda kurumunuzun aynasıdır. Bu sebeple yaptıracağınız tabelanın şık gösterişli ve fark edilebilir olması gerekmektedir. Tabela çeşitleri arasından şık olması sebebiyle en çok tercih edilen kutu harf tabela çeşididir.

Eskişehir Kutu Harf Tabela

Kabartma şeklinde yazılar kullanılarak üç boyutlu veya iki boyutlu tasarlanabilen modern tabela çeşididir. Işıklı ve ışıksız tasarlanabilen kutu harf tabela çeşitlerini dış etkenlere karşı paslanmaz dayanıklı malzemeler kullanılarak imal etmekteyiz. Tabelanın imalatı öncesinde şirketinize yakışacak kurumunuzu taşıyacak bir tasarım gerekmektedir. En iyi grafik tasarım ekiplerimiz ile isteğinize uygun bir tasarım yaparak firmanızın ışığını yansıtırız. Kutu harf tabelalar kendi arasında üretimden kaynaklanan farklılıklar içermektedir.

Eskişehir Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Özel renklerde kullanılabileceği gibi, ön yüz ve yan yüzü natürel altın ve paslanmaz siyah olarak tasarlanabilir. Arka yüzü ışık geçiren akrilik malzemeden üretilmekte ve LED aydınlatma sistemi ile donatılmaktadır. Bu tabela modelimizde ışık harflere yansıtılarak loş ve hoş bir görünüm elde edilmektedir.

Eskişehir Fileli Kutu Harf Tabela

Bu tabela çeşidimizin ön yüzü alüminyum paslanmaz malzemenin file kesimi uygulanması ile yapılır. Yan yüzü ayna alüminyum veya boyalı alüminyum olarak yapılır. Dakota arka zemim LED ışıklandırma ile ışıklandırılarak güzel bir tabela örneği oluşturur.

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum malzemeler kullanılarak yapılan bu model mekân rengine uyum sağlayarak tasarlanmakta paslanmaz olduklarından dolayı uzun yıllar yerinde kalarak kurumsal kimliğinizi yansıtmaya devam edebilmektedir. Ön yüzü akrilik, yan ve arka yüzü metal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. LED ışıklandırma sistemi ile daha şık bir görünüm kazanmaktadır.

Eskişehir Pleksi Kutu Harf Tabela

Plastik bir cam çeşidi olan pleksi malzeme renkli, fosforlu, şeffaf, buzlu, simli ve transparan olabilmektedir. Normal camdan 6 kat dayanıklı olan pleksi malzeme ayrıca normal cama oranla daha hafif ve tabela yapımında çok yaygın kullanılan bir malzemedir.

Kutu Harf Tabela çeşitleri bunlarla sınırlı değildir. Çift yönlü ışıklı kutu harf, fileli sandviç kutu harf, pleksi kutu harf, delüxe kutu harf, rl kutu harf, gravürlü krom kutu harf, şişme pleksi harf, indirekt aydınlatmalı alüminyum kutu harf, ekonomik ışıklı kutu harf, dekoratif ışık bandı kutu harf, pleksi harf dekube, strafor kutu harf tabela çeşitlerimiz ile firmanızın reklamını en iyi şekilde yapmanız mümkün olacaktır.

Tabela yaptırmak istediğinizde işini önemseyen tabela firmaları ile çalışmanız faydalı olacaktır. Tasarım, montaj, kullanılan malzemelerin ve yapılan işçiliğin kalitesi kurumunuzun imzası niteliğinde olan tabelanız düşünüldüğünde oldukça iyi olmalıdır. Bu nedenle firmamız tasarımdan montaj aşamasına kadar her şeyi ince ayrıntısına hesap etmekte, istekleriniz doğrultusunda grafikerlerimiz en iyi tasarımı ortaya çıkararak ışıklı ve ışıksız tabela çeşidini oluşturarak montajını gerçekleştirmektedir. Kutu harf tabelalar CNC ve lazer teknolojisi kullanılarak harf ve logonun kesimi ile gerçekleşir. Montajı yapılacak alana uygun ebatlarda kesilen harflerin kenarlarına bant döndürülür ve ışıklandırma derinliği ayarlanır.

Kutu Harf Tabelaların Kullanım Alanları

Paslanmaz şık görünümü ile birçok firmanın tercihi olan kutu harf tabela modelleri, giyim, gıda, şirketler, AVM ler, oteller, hastane, polis merkezleri, belediye tesisleri, galeriler, üniversite gibi birçok sektör ve alanda kullanılmaktadır. Üretimini ve montajını kalite standartlarına uygun yapan firmamız ile tabelalarınız uzun ömürlü olmaktadır.

Tabelanızıdan sıkıldıysanız yada firmanız yada işletmeniz için yeni tabela yaptırmak istiyorsanız, eskişehir tabelacı ve reklamcı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz türden ışıklı kutu harflerden tabelalarınızı yapabiliriz.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek