Yol Tabelası

Tabela çeşitleri arasında yer alan yol tabelası modelleri hakkında bilmek istediklerinize yazımı okuyarak ulaşabilirsiniz. Tabela, bir şirketin ticari kimliğini ön plana koyabilmek, bu piyasa da bende varım diyebilmek için önem verilmesi gereken ayrıntılar arasında olmuştur. Tabelalar bir şirketin, firmanın, kurumun, mağazanın, işletmenin bir nevi sessiz satış danışmanı görevini üstlenir. Çünkü ürünler hakkında bilgilendirmeyi öncelikle marka ile insanlara vererek, dikkat çekmek amaçlanır. Tabela reklam hizmeti almak isteyen ve bu konuda deneyim sahibi firmaları araştıran kişi ve kurumlar, öncelikle firmamızın ürettiği tabela örneklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirler. Tabela reklam işi denilince akla ilk gelen firma olmaktan gurur duyar ve bu işi alnımızın akıyla yaparak, müşterilerimizin her birini memnun ederiz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bu konuda uzmanlaşmış personeller ile çalışır. Tasarımından, üretimine, üretiminden montajına kadar her aşamada firmamızdan yararlanabilirsiniz. Tabela modelleri için firmamızın tasarım ekibinden yardım almanız mümkündür. Led tabela, ışıklı tabela, kutu harf tabela, ışıksız tabela ve daha birçok tabela modeli için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yol Tabelası Bizim İşimiz

Günümüzde hangi alanda olursa olsun, tabelası bulunmayan bir işletme her daim insanların gözünde güvensizlik oluşturur. Bir işletmenin önceliği, kendini müşteri kitlesine sevdirmesi ve yaptığı işin markasınız, adını yeterince duyurmasıdır. Reklamını iyi bir şekilde gerçekleştirememiş olan işletmelerin maalesef bu piyasada ki ömrü çok kısa olur. Bağımlı haline gelmiş markaların dışında ben varım diyebilmek ve farkınızı tabelanızdan bile hissettirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir. Verdiğimiz tabela reklam hizmetinde uygun fiyatlandırmalar ve kaliteli tabelalar üreterek, yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı amaçlarız. Ayrıca tabela işinde göstermiş olduğumuz hizmetler arasında yol tabelası çeşidi de vardır. Yol tabelası denilince akla ilk gelen güvenlik sembolleri ve yol işaretleri ile yol bilgilendirmelerinin olduğu tabelalar akla gelir.

Fakat tabela reklam sektöründe yol tabelası denilince akla ilk gelecek olan bir firmanın kendi reklamını, yol kenarı ve gözüken bir alana vermesi demektir. Genellikle uzun yolculuklarda dikkatinizi çeken yol tabelası firmamız tarafından tasarlanarak üretimi yapılmaktadır. Bu tür çeşit tabelaların üretim amacı genellikle aynıdır. Yol tabelaları üretiminde kullandığımız malzemeler, kanunlara uygun ve ayrıca dikkat çekici malzemeler ile üretilmektedir. Işıklı yol tabelası üretimi, sürücülerin dikkatini bozarak, kaza yapma ve hata yapma riskini artıracağı için kullandığımız malzemeler daha çok karanlıkta gözükebilen yansıtıcı folyolar ile üretilmektedir. Yol tabelası için kullandığımız malzemeler hakkında detaylı bilgilendirmek gerekilirse öncelikle tabelaların ayak kısmından başlayalım. Tabela ayakları için kullandığımız malzemeler genellikle maliyeti düşük ve sağlam tabela ayaklarıdır. Tabela ayakları için kullandığımız malzeme demir profildir. Öncelikle rüzgârdan devrilmemesi için tabelanın arka ayaklarına destek ayak yaparak her anlamada tabelanızı güvene alırız.

7/24 dışarı da kalacak ve tüm hava şartlarına maruz kalacak olan yol tabelası üretiminde kullandığımız boya pasları barındırmayan antipas özelliklerdedir. Böylelikle tüm iklim şartlarında boya sorunu yaşanmadan sağlıklı bir tabela reklamı amaçlanır. Tabela üretiminde kullandığımız gece görüşünde bile gözükebilen yansıtıcı folyo sayesinde, kolaylıkla fark edilerek amaca ulaşabilmeniz sağlanır. Eğer yalnızca gündüz gözükebilen bir tabela sistemi istiyorsanız, firmamız bu konuda elinden geleni yapacaktır. Tamamen sizlerin isteği üzerine tasarımlar yapılan tabelaların üretim malzemeleri de yine size göre belirlenir. Yol tabelası montajında dikkat edilmesi gerekilen bir diğer önemli nokta ise, olabildiğince yükseklere yerleştirilmesidir. Böylelikle daha çok insan tarafından gözükecek olan tabela, sizlere olumlu sonuçlar verecektir.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek