Led Tabela

Power Led programlarında hazırlanan metin çalışmaları, Usb yardımıyla, led tabela ürünlerine kaydedilmektedir. Yazı büyüklüğü, yazıların yayınlanmasında kullanılacak yazı tipi, animasyon, saat ve termometre gibi eklentiler, power led programında, kolaylıkla hazırlanmaktadır. Bir çok efekt tercihi ile, yazılarınızı her yöne kaydırabileceğiniz gibi, daha değişik şekillerde de kaydırabilirsiniz. Yazıları istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Sayfalar dolusu yazıyı, pratik bir şekilde kaydedebilirsiniz. İndirim, kampanya, yeni ürün ve önemli duyuru gibi işlemler için en iyi tabela tercihi, led tabela çeşitleridir. Yağmur ve kar gibi hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yaz aylarında, yüksek sıcaklarda, her hangi bir deformasyona uğramaz. Led tabelanın uzun ömürlü olması için, yağmur ve yüksek sıcaklık gibi olumsuzluklara maruz kalmayacağı noktalara monte edilmelidir. Günün belli bir kısmında, fişi çekilmelidir. Bu şekilde led tabelalar daha uzun ömürlü olacaktır.

En Etkili Reklam Aracı Tabela

Yüzlerce ürünü sırayla yayınlayabilen led tabelalar, yeşil renk, kırmızı renk ve renkli olmak üzere sınıflanmaktadır. Video yayını yapabilen modelleri de vardır. Ancak, piyasada yeşil ve kırmızı renkli tabelalar daha çok tercih edilmektedir. Doğru noktalara monte edilmesi ile birlikte, en iyi reklamı, bu led tabela çalışmalarıyla yapabilirsiniz. Bütün sektörlerde rahatlıkla kullanılan Led Tabela, yeni nesil tabelanın ilk örnekleridir. Elektronik dünyasının tabela sektörüne girmesiyle meydana gelen bu ürünler, sürekli güncellenmektedir. Videolu çok renkli modeller, büyük organizasyonlarda tercih edilmektedir. Görsel ögeleri, diğer çalışmalara göre çok daha mükemmeldir. Bir firma için piyasadaki yüzü olan bu çalışmalar, profesyonelce hazırlanmalıdır. Müşteri kitlesini ilk anda, en iyi şekilde etkilerseniz, en iyi reklamı yapmış olursunuz. İlk etkinin uzun yıllar süren bir özelliği vardır. Bu nedenle, en iyi led tabela çalışmalarını tercih etmelisiniz.

Yanıp sönen ışıklandırma çalışmalarına nazaran, daha profesyonel olan bu ürünler, elektriksiz çalışmaz. Bu nedenle, firmamız elektrik bağlantısını hesap ederek led tabela montajı gerçekleştirmektedir. Bu tabela çalışmalarıyla, indirim ve kampanyalarınız için broşür hazırlamak zorunda kalmayacaksınız. Bilgisayar çıktılarıyla da uğraşmanıza gerek yok. Led tabelalarına özel Power Led programının yardımıyla, istediğiniz kadar yazı yazabilirsiniz ve istediğiniz zaman yazıları değiştirebilirsiniz. Sık sık indirim yapan ve kampanya yapan firmalar için, led tabelalar bulunmaz kaftandır. Efektleriyle hiç durmadan reklam yapan bu ürünler, hareketli resim uygulamasıyla, yazılarınıza etkili destek oluşturmaktadır. Dükkânların giriş kısımlarına monte edilen bu ürünler için, en iyi yer seçimi yapılmalıdır. Dükkâna giriş ve çıkışları etkilememelidir. Görüş alanında olmalıdır.

Öncelikle, istediğiniz boyutları belirlemelisiniz. Bunu belirlemek için, dükkânın girişini hesap etmelisiniz. Dükkânı yukarıdan boydan boya kaplayan bir led tabela modeli mi daha uygun olur? Yoksa girişte küçük sade bir model mi daha uygun olur? Önce bunun tercihini belirlemelisiniz. Ayrıca, yeşil renkli, kırmızı renkli ve çok renkli seçenekler içerisinden, en uygun olanını da tercih etmek gerekir. Led tabela ürününde yazılacak yazılar, bir kâğıda yazılmalıdır. Kâğıt üzerinde, bir kaç tasnif yapılmalıdır. Böylece en doğru slogan, kampanya ve indirim sloganları meydana gelecektir. Power led programını ‘168’ koduyla açtıktan sonra, options laguage kısmından, dili Türkçe yapıyoruz. Kontrol kısmında TF-A6U ‘yu seçiyoruz. Renk tipi seçiminde, renkli led tabelalar için RGB, tek renkliler için R seçilmelidir. Tabela ölçülerini tam ve doğru şekilde girin. Tarama kısmında ise 4.1-General P10 seçilmelidir. Kaydet tuşuna bastıktan sonra, bundan sonra tekrar ayar yapmanıza gerek kalmayacak. Program kısmından metin ayarlarını yapmaya başlayabilirsiniz. Birden fazla metin çalışması, ayrı ayrı yapılmaktadır.

Eskişehir led tabela yapan yerler olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek