Işıklı Tabela

Firma kategorisinde, profesyonelleşmenin en önemli adımı olan tabela yaptırma safhası, ışıklı tabela çalışmalarıyla gerçekleşmektedir. Totem, çatı-kule, dekoratif, alüminyum, kabartma harf, pleksi kutu harf, krom kutu harf ve dijital baskı gibi kategorilerde tabela hazırlayan firmamız, sizi piyasada en iyi şekilde temsil edecek tabela çalışmalarını hazırlamaktadır. Dikkat çekme özellikleriyle tercih edilen ve geceleri de sizin reklamınızı yapmaya devam eden ışıklı tabela çalışmalarıyla, her zaman ilgi çekebilirsiniz. Kalabalık mekanlarda her zaman için, diğer tabelalara nazaran en çok dikkat çeken tabela çeşidi, ışıklı tabela çeşitleridir. Dış mekanlara özel olarak hazırlanır ve kötü hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Modül ledlerle yapılan, animasyon özellikli çalışmalar, renk tercihi ile sunulmaktadır. Mercekli modül led tabela çeşitleri ise, göz kamaştırıcı özellikleri nedeniyle, çok uzaktan rahatlıkla fark edilebilir. Algıda seçiciliğe yol açan, hareketli yazı ve resimler, ışıklı tabelalara uygulanabilir.

Doğru Tabela Tercihi

Markalaşmak istiyorsanız ve kurumsal bir kimlikle tanınmak istiyorsanız, tabelanızın tercihini doğru bir şekilde yapmalısınız. En iyi seçenekleri tercih ettiğiniz zaman, tabelada büyük bir başarı kaydedersiniz. İlk izlenim ömür boyu etkili olacağı için, yeni açılan bütün dükkanlar için, en önemli unsur, dekor ve tabeladır. Kutu harf tabela veya modül led tabela gibi çalışmalarda, isteğe bağlı ışıklandırma yapılmaktadır. Kutu harf çalışmalarında, ışıklandırma harf üstü veya harf altı şeklinde gerçekleşmektedir. Işıklı tabela çalışmalarıyla, akşam vakitlerinde de reklama devam edebilirsiniz.  Dört mevsim reklam özelliğine sahip ışıklı tabela çalışmaları, ışıksız tabelalara nazaran daha çabuk fark edilir. Ledlerle gerçekleştirilen ışıklandırma işlemlerinde, profesyonel çalışmalarımızı tercih etmeniz, başarılı sonuçlar almanızda etkili rol oynayacaktır. Malzeme kadar bu sektörde işçilik de çok önemlidir. Bu işten anlamayanlara tabela yaptırdığınız zaman, bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Dekor Çalışmalarıyla Uyumlu Olmalıdır

Yeni nesil tabelacılığın gereklerini yerine getiren şirketimiz, özel olarak hazırladığınız iş yeri dekorunuzun renk ve tasarım özellikleriyle uyumlu ışıklı tabela çalışmalarını kısa zamanda hazırlamaktadır. İki renk tercihi, göz alıcı ve estetik ışıklandırma tasarımı, çalışmalarımızın temelini teşkil etmektedir. Yazıların en uygun fontlarda hazırlanması ve önemli noktaların ilk bakışta fark edilmesi, başarılı tabela çalışmalarında oldukça önemlidir. Okunaklı olmayan ve rahat okunmayan fontların tercihi, profesyonel çalışmaların kapsamı dışındadır. Firmamız, profesyonel çalışmaların gerektirdiği bütün özelliklere sahiptir. Yıllarca bu işi yapmış olan ve gerekli tecrübeye sahip ustalarla çalışan şirketimiz, istediğiniz özelliklere sahip tabelaları, söz verilen saatte teslim etmektedir. Işıklandırma çalışmalarında renk seçenekleri vardır. Animasyon uyumlu led ışıklandırma sistemleri, aynı zamanda görsel olarak oldukça etkili bir görünüm meydana getirmektedir. Animasyonlu modül led ışıklandırmaları, hemen fark edileceği için, dikkatleri tabelanıza çekecektir.

Rakiplerinize Fark Atın

Günümüz ekonomi dünyasında, önde gitmek için, her zaman en iyisine sahip olmak gerekir. Sektörünüzde rakiplerinize fark atmak istiyorsanız, en iyi tabela çalışmalarına sahip olmalısınız. Işıklı tabela çalışmalarını tercih ederek, gerek işçilik bakımından olsun ve gerekse kaliteli malzeme bakımından olsun, açık ara önde gidersiniz. İyi bir dekora sahip ve göz alıcı ışıklı tabela çalışmalarıyla çalışan bir firma, küçük tabelalı ve sıradan dekorlu firmalara göre daha fazla müşteri potansiyeline sahip olacaktır. Günümüz ekonomi dünyasında, büyük bir yarış var. Bu yarışa girmeyen bütün firmalar, var olma savaşı veriyor. Rakiplerinizle yarışa girmek için ve onları açık ara geçmek için, sıradan değil, profesyonel tabela çalışmalarını tercih etmelisiniz. Bunun için, firmamızın başarılı tabela çalışmalarını tercih etmeniz, büyük bir başarıyı beraberinde getirecektir.

Eskişehir ve çevre illerde ışıklı tabela yaptırmak istiyorum diyen tüm işletme sahipleri yada yeni işyeri açacak arkadaşlar bizlere günün 24 saati ulaşabilirler.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek