İnşaat Tabelası

İnşaat sektöründe çok önemli olan inşaat tabelası çalışmaları, dijital baskı sistemleriyle üretilmektedir. İnşaat firmasının adı, adresi, telefonu ve yaptığı kampanyalar, özel yazım şekilleriyle belirtilmektedir. Yağmur, kar ve diğer olumsuz hava koşullarına dayanıklı olan inşaat tabela çalışmaları, çok önemlidir. Özellikle inşaat başlamadan ev almak isteyenler için, bu tabela en iyi reklam aracı olacaktır. Oradan geçen ve ev ihtiyacı olan herkes, hemen telefona sarılarak, inşaat tabelasındaki şirketin telefonunu çevirir. Böylece bu tabela, o şirket için vazgeçilmez bir reklam aracı olur. Şirketin ofisi için de özel bir inşaat tabelası şarttır. Görkemli ve gösterişli bir tabela her zaman için, prestijinizi artıracaktır.

Ev almak isteyenler, güven veren inşaat şirketlerini tercih eder. Basit bir tabelası olan ve dekordan yoksun bir ofisi olan inşaat şirketi güven vermez. Kurumsal havanın oluşması,  önemli bir husustur. İnşaat tabelası çalışmalarında, etkili çalışmalar tercih edilmektedir. Tabelacılık sektörünün en iyi ustalarını bir araya getiren şirketimiz, ofisinize veya inşaatın dikileceği alana gelerek, inceleme yapar. Gerekli ölçüleri alır ve en uygun tabela montaj noktasını belirler. Bilgisayarda bir kaç sanal çalışma yapar ve sizin onayınıza sunar. Bu çalışmalardan istediğinizi beğenebilirsiniz. Tecrübeli çalışma yöntemlerine sahip olan ustalarımız, sizin için en uygun model ve çeşitleri tercih edebilir.

Etkileyici reklam yazıları, fontlar, iki renk tercihi ve tasarımlar, ustalarımız için sorun değildir. Yılların deneyimiyle çalışan ustalarımız, gerek imla kuralları olsun ve gerekse göze hitap olsun, her açıdan etkili çalışmalara imza atmaktadır. Rüzgar ve benzeri olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı inşaat tabelası imal eden personelimiz, kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Ofisleriniz için en görkemli inşaat tabelası modellerini hazırlayan firmamız, renk tercihinde en iyi seçimi yapmaktadır. Genellikle dekor çalışmaları ve tabela çalışmaları beraber gerçekleştirilir. Renk, tasarım ve dizayn özellikleri bakımından uyum son derece önemlidir. Özel modül led çalışmaları da tercih edilmektedir. Totem-pion tabela modelleri için, yine işin uzmanı elemanlarımızı tercih edebilirsiniz. İsterseniz ışıklandırma da yapabiliriz. Modül led veya mercekli modül led seçenekleriyle, animasyonlu çalışmalar hazırlayabiliriz.

Güvenin çok önemli olduğu bu sektörde, en iyi ofis dekor çalışmaları tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak da, tabela çalışmalarında da en iyisi tercih ediliyor. İnşaat tabelası seçeneklerinde, kaliteli çalışmalara imza atan personelimiz, ölçü alma işlemlerinde ve en uygun tabela yer tespiti işlemlerinde, tabela kriterlerine göre hareket etmektedir. Açık hava reklam kategorisinin en önemli unsuru olan tabelacılıkta, güncel yöntemler takip edilmektedir. Yeni çıkan bütün ürünler ve uygulamalar, hizmet kategorimize dâhil edilmektedir. Yıllarca reklamınızı yapacak tabelalar, özel olarak tasarlanmalıdır ve düşünülmelidir.  Tabela konusunda tecrübesi olmayan firmalara yaptıracağınız çalışmalar, kısa zamanda deforme olacaktır.

7/24 müşteri hizmetlerimizden bizi aradığınız zaman, en kısa zamanda tabelanın yapılacağı mekâna geliriz. Burada dekor çalışmaları gözden geçirerek, en uygun çalışmanın ilk planını yaparız. İnşaat tabelası işlemleri için, ofisinizin giriş kısmının fotoğrafı çekeriz. Renk ve yazı özellikleriyle uyumlu bir kaç çalışma yaparız. Bilgisayar ortamındaki bu çalışmalardan istediğinizi tercih ederek, en iyi tabela çalışması belirlenir. Başarılı bir tabela çalışması için, en iyi yöntemlerle çalışan şirketimiz, yıllarca ilk günkü görselliğini koruyabilen tabela çalışmaları meydana getirmektedir. Montaj işlemlerinde de tecrübeli olan elemanlarımız, görüş mesafesi konusunda da tecrübelidir. Tabela boyutu, görüş mesafesi ve okunaklı olması, önemli konulardandır. Kataloğumuzda bulunan ve özel olarak hazırlanan çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin. Tabela işlemlerinde tecrübeli eleman, işinin uzmanı firma ve kaliteli malzeme çok önemlidir.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek