Eczane Tabelası

Geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra teknik donanım açısından yeterli seviyeye sahip olan firmamız tarafından eczane tabelası modellerinde farklı yaklaşımlar bulunurken yapılacak tüm işleyişlerde üst düzey kalite standarttı vaat etmekteyiz. Her anlamda önemli olan eczanelerin tabelalarının da kullanımı birçok açıdan değerlidir. Bundan dolayı işletme dış yüzeyinin büyüklüğüne göre farklı boyutlarda tabela kullanımı söz konusudur. Yapılacak tabela seçiminden önce ölçüm alımı ve kullanım detaylarının bilinmesi de gereklidir. Genellikle kırmızı-beyaz renklerde olan eczane tabelalarında kabartma kullanımı görülmektedir. Bununla birlikte tasarım açısından pek bir farkı bulunmayan ışıklı tabelaların standart yapıda olduğu da rahatlıkla söylenebilmektedir. Bilhassa hayati öneme sahip olan eczanelerde kullanımı söz konusu olan tabelalarda LED ışık özelliği bulunmaktadır. Bu sayede gece saatlerinde açık olan nöbetçi eczanelerin bulunması daha kolay olurken aynı zamanda çok aşırır kalabalık meydanlarda dahi dikkat çekilmesi de sağlanmaktadır.

Daha ziyade eczane yazısının altından sağlanan LED özellik dışında bazı farklılıklarda firmamız tarafından sağlanmaktadır. Müşteri çekim gücüne paralel olarak ilgi çekmesi gerekli olan tabelaların tercih edilmesiyle maddi getirinin de bir hayli artacağı bilinmelidir. Bundan dolayı maliyeti düşük olmasından dolayı çok daha basit ve klasik tabelaların tercih edilmesi önerilmemektedir. Firmamız imkanları neticesinde ortaya çıkarılan çok daha işlevsel ve sanatsal anlamda da farklı olan modellerin kullanılması gerekli hale gelmektedir. Eczane tabelası tercihlerinde önemli olan bir başka durum ise kullanılan ilgi çekici görünümlerdir. Gerek C gerekse A harfi özelinde farklı grafiklerin yapılabilmesiyle eczane görünümü de tam olarak değişmektedir. Böylelikle diğerlerinden ayırt edici bir yönünün öne çıkması da sağlanmaktadır. Firmamız tarafından yapılan bu farklılıklar neticesinde en düşük maliyetli reklam fırsatı da sağlanmaktadır.

Tabelaların sadece tabela olmadığı da bu işlemle anlaşılmaktadır. Hemen hemen tüm eczanelerde görülen tabelalardan farklı bir yanının olması, çok daha kolay bir şekilde akılda kalınmasını beraberinde getirmektedir. Çok maliyetli olmasa da estetik görünüm açısından işçilik gerektiren bu durumlar neticesinde tabelanın çeşitli yerlerinde veya tam ortasında farklı motifler yapılabilmektedir. Aynı zamanda tabelaların kenar kısımlarının büyük olmasıyla çok daha işlevsel bir kullanım yaratılması sağlanmaktadır. Özellikle çeşitli anlaşmalı alanların gösterilmesi bakımından değerlidir. Bunun dışında ilaç, kozmetik, medikal gibi bölüm isimlerinin farklı renk tonlarında yazı stilleriyle yazılması da sağlanabilmektedir.

Belirli yasal düzenleme kurallarına bağlı kalınarak firmamız tarafından istenilen ölçütlerde eczane tabelası modellerinde arzu edilen yapılmaktadır. Çok makul fiyatlarda olmasının yanı sıra aynı zamanda istenilen şekilde yapılabilme imkânın olması da firmamızı öne çıkarmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz tarafından çok kısa süre içinde bitirildikten sonra montaj işlemleri de firmamıza aittir. Titiz bir şekilde montajı yapılan eczane tabelası kullanımları çok uzun yıllar sürse de LED özellikli olmasından dolayı belli periyotlarda bakımları da gerekmektedir. Bunun dışında arızalanma gibi bir durumu olması pek mümkün olmamakla birlikte ekiplerimizin deneyimli olması da zahmetsiz bir kullanım alınmasında rol oynamaktadır.

Paslanmaz kutu tabelaların dışında işletmeye giriş alanında da tabela kullanımları görülebilmektedir. Pleksi kutu harfli eczane tabelası örnekleri de firmamız tarafından çok sık bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte çok daha sağlam bir yapıya sahip olmasından dolayı talep edilirken hava koşullarından etkilenme durumu da olmamaktadır. Ayrıca LED özellikli tabelaların her açıdan görülmesi de tercih anlamında önemli bir etkidir. Her ne kadar dijital ve LED özellikli tabela modellerinin maliyetleri çok daha fazla gibi gözükse de diğerleriyle karşılaştırıldığında getiri oranlarının da çok daha iyi olduğu anlaşılmaktadır.

Eskişehir ve çevre illerdeki eczacılarımızın bir çoğunun tabelasını yapmanın mutluluğğu içindeyiz. Yaptırmak istediğiniz eczane tabelaları yönetmeliğe uygun olarak yapılarak teslim edilir.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek