Dijital Baskı

Reklamcılık sektörü gelişen ve değişen sistemlerle birlikte her dönemde yeni bir görünüm kazanıyor. Her dönem farklı bir metot ön plana çıkıyor. Günümüzde açık hava reklamcılığında dijital baskı hizmetleri ile çok daha ekonomik, kaliteli ve kullanışlı reklam çalışmaları yapılmaktadır. Geleneksel baskı yöntemlerine nazaran sayfa başına çok daha fazla mal oluyor. Baskı âdeti artarken, zaman kısalmakta ve kalite artmaktadır. Tüm bu özellikler bu baskı çalışmalarını çok daha ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Dijital Baskı Nedir?

Bilgisayar ortamında ya da dijital baskı merkezlerinde hazırlanan tasarımlar gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde hızlı, kaliteli ve farklı malzemeler kullanılarak yapılan baskıdır. Kullanılan baskı makinası dijital ortamdaki tasarımların çıktısını almaktadır. Ucuz baskı sağlama amacı ile kullanabileceğiniz bu baskılar; broşür, el ilanı, afiş gibi kullanımlarda tercih edilebiliyor. İşletmelerin en ekonomik reklam kampanyaları olarak sunulabilir. Farklı ölçeklerdeki işletmelerin reklam kampanyalarında tercih edebilecekleri tüm malzemeleri bu şekilde değerlendirmek mümkün olmaktadır. İç ve dış mekânlarda büyük ebatlı baskılar içinde oldukça kaliteli kullanımlar ortaya çıkmaktadır. Firmamız dijital baskı hizmetleri ile işletmenizin reklam kampanyalarında avantajlı çözümler sunuyor.

Dijital Baskı Avantajları Nelerdir?

Baskı ihtiyaçlarınızda işlerinizi kolaylaştıran aynı zamanda fiyat avantajı sağlayan çalışmalarımız ile verimli çözümler sunmaktayız. Hem iç mekânlarınızda, hem de dış mekânlarınızda kullanabileceğiniz en ideal çözümler sunan firmamız, farklı baskı malzemeleri ile kaliteli kullanımlar üretiyor. En önemli avantajları arasında ihtiyaçlarınıza dönük esnek çözümler sunulması olmaktadır. İhtiyacınız ne kadar olursa o kadar baskı yapılıyor. Bunun yanında değişken içerik üretilebilmesi de çok önemlidir. İhtiyacınıza göre basılan her ürün farklı içeriklerde üretilebilir. Bu tür baskılara data baskı denilir ve ihtiyaçları birebir karşılayan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Firmanız için stoklama maliyeti olmaması da baskı çalışmalarımız sayesinde ihtiyacınız olduğu anda siparişler vererek, o anda kullanılabilir. Özellikle dijital baskı çalışmalarımızın kısa sürede teslim edilmesi de avantaj sağlayacak bir özelliktir.

Dijital Baskı Hizmetlerimiz

Çok geniş bir kullanım alanına hizmetler vermekteyiz.  Özellikle matbaa ürünleri aşamasında firmanızın kurumsal kimlik kazanmasını sağlayacak ürünlerde kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler için baskı hizmetlerimizden taleplerde bulunabilirsiniz. Kartvizit, antetli kağıt, kimlik kartı, broşür, katalog, afiş, takvim, poster baskı gibi pek çok kullanımda ekonomik bütçelerde siparişler verebilirsiniz. Firmanızın kurumsal bir kimlik kazanmasında sağlanan baskı hizmetlerinin kalitesi ve doğru tasarımlar ortak bir başarı ortaya çıkaracaktır.

Bunların yanında reklam aşamasında araç giydirme, bina giydirme, tabela, totem, branda baskı, folyo baskı, mesh baskı, zemin baskı, UV baskı gibi kullanımlarınız için de bu baskı çalışmalarımız kalite sağlayacak ve ekonomik maliyetlerde tercih edebileceğiniz reklam çalışmaları olacaktır. İç ve dış mekânlarda yapılan baskı çalışmaları ile farklı alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek marka bilinirliğinizi artırabilecek ve sektörünüz içerisinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilecek faydalar elde edebilirsiniz. Bunun için profesyonel kadromuz ile sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz uygun fiyat seçenekleri ile birleşerek reklam maliyetlerinizin satış alanında kendini kısa sürede amorti etmesi sağlanmaktadır. Araç ve cephe giydirme gibi uygulamaları ile dış mekânlarda marka imajınızı çok daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Folyo uygulamaları ile iç mekânlarda dekoratif anlamda ya da kampanyalarınızı duyurma anlamında kullanabilirsiniz.

Kişiye özel olarak sunulan dijital baskı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Günlük kullandığınız eşyaları baskı seçenekleri ile kişiselleştirebilir ve anlamlı hediyelere, özel kullanımlara dönüştürebilirsiniz. Promosyon olarak ta bu şekilde özel baskı kullanımları tercih edilebilir. Kupa, yastık, çanta, bayrak, rozet, metal baskı, magnet, saat gibi eşyalarda baskı hizmetlerimiz ile işletiminizin aktif reklam panoları haline gelmesi mümkün olabilir.

Genellikle öğrenci arkadaşlarımızın ve mağaza sahiplerinin yaptıracağı dijital baskı hizmeti için sizlerleyiz. Mail yolu ile ileteceğiniz resim yada çalışmalarınızı 1 gün içinde yapıyor ve teslim ediyoruz. Dilerseniz uygulamasınıda bizler yaparak bunun için ayrı bir ücret talep etmiyoruz.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek