Avukat Tabelası

Firmamız tarafından titiz bir çalışmayla ortaya konan avukat tabelası modellerinde birçok farklılık bulunmakla birlikte her alana uygun boyutlarda olabilmesi de sağlanmaktadır. Kaliteli malzemelerin ve imkanların yanı sıra deneyimli ekip çalışanlarımızda üretim ve montaj süresince en iyi hizmeti sizler için sağlamaktadır. Genel itibariyle avukatlık bürolarının dış yüzeyleri için talep edilen tabelaların birtakım farklılıkları bulunmaktadır. Küçük boyutlu olabilmesi mümkün olan tabelalarda krom alt yapı yüzeyi tercih edilirken paslanmaz çelik kullanımı da söz konusudur. Aynı zamanda parlaklığın elde edilmesinde önemli olmasından dolayı avukatlık tabelaları arasında talep görmektedir. Parlaklık dışında dayanıklı bir yapı sahip olması da çok uzun yıllar kullanılmasında etkilidir.

Sadece avukat isminin yazılı olduğu tabelalar haricinde farklı görsel veya logo kullanımları da olabilmektedir. Böylelikle aynı zamanda tabelanın reklam alanında kullanılmasını da sağlamaktayız. Arzu edilen logo veya grafiklerle her türlü tabela modelinde bilinirlik yaratılması söz konusudur. Ekiplerimiz tarafından yazı bölümünün kenarlarına veya alt kısmına yapılacak logo ile avukat tabelası çok daha göz alıcı hale getirilmektedir. İşçilik açısından kusursuz bir çalışmayla çok daha farklı bir tabelanın yaratılması sağlanırken müşteri çekim gücü üzerinde de olumlu etkiye sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Kabartma tabela modellerinde ise belirginlik oranı çok daha yoğundur. Bilhassa kat ve daire belirten tabela çeşitleri de kullanıma uygundur. Pleksi tabelaların kullanımları her ne kadar maliyet açısından farklılıklar yaratsa da işleyiş açısından yararı beraberinde getirmektedir. Her zaman için görülebilir olmasının dışında kirlenmesi ya da sökülebilmesi söz konusu olmayan krom harfli kabartma tabelaların kullanımları ise hem mekân girişinde hem de ön bölümde söz konusudur. Firmamız tarafından avukat tabelası olarak değerlendirilen krom harfli modellerin seçenekleri de çok geniştir. Her ne kadar maliyet ölçeğinde farklılığı bulunsa da lazer kesim tekniği ile çift kat olarak yapılabilen tabela örneklerimizde çok daha sanatsal bir görünümün ortaya çıkmasını sağlamaktayız.

Dış mekanlar için dayanıklı olması bakımından tercih edilen paslanmaz çelik yapılı tabelaların dışında oda ve salon girişlerinde olabilecek küçük ölçekli tabela kullanımları da avukatlık bürolarında görülmektedir. Daha ziyade hukuk bürosu avukatlarına ait olan odaların giriş bölümlerinde avukat isminin bulunduğu tabelalarda beyaz renk görülse de farklı imkanlarda sağlanabilmektedir. Bordo üzerine yapılan altın kaplama renkli yazıların farklı stillerde olması da avukat tabelası özelinde birtakım farklılıkları beraberinde getirmektedir. Yüzeysel anlamda farklı olan tabelaların dışında yazı stilleri de çok daha benzersiz görülmesini kazandırabilmektedir. Bundan dolayı yapıca benzerlik gösteren işletmelerden bir adım daha öne çıkılmasında en etkili çözüm yollarından olan tabela kullanımlarında sadece farklı yapı değil, yazı stili ve logo kullanımları da belirleyici olmaktadır.

Bazı avukat tabelası örneklerinde görüldüğü gibi harflerin altına döşenmiş olan renkli LED ışıklar sayesinde de etkili bir görünüme kavuşulması söz konusudur. Bu gibi durumların tercih edilmesi halinde akşam saatlerinde dahi tabela görünürlüğü yüksek seviyede olmaktadır. Mekân içinde de dijital baskı ile elde edilen tabelalarımızda ışıklı ve farklı tasarımlı ürünlerimiz bulunmaktadır. Çok daha kullanışlı ve cazip olan tabelalarımızla sahip olunan imajda belirli oranda arttırılmaktadır. Aynı zamanda tabela seçimi dışında yapılacak titiz montaj işlemleri de firmamızın kalitesini ortaya koymaktadır. Her türlü alan için yapılan montajlarda belirli bir plan ve ölçüm sonrasında çalışılmaktadır. Böylelikle tabelanın istenildiği gibi yerleştirilmesi sağlanırken bu açıdan hiçbir olumsuz durum yaşanmadan teslim işlemi gerçekleştirilmektedir. Makul fiyat aralıklarına sahip olmanın avantajlarını sunan firmamızda her türlü teknik imkan özelinde geniş yelpazeli tabela tercihleri sunmaktayız.

Eskişehir ve çevre illerde avukat tabelası yaptırmak istiyorum diyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Verdiğiniz ölçülere göre genelde 1 gün içinde tabelanız hazırlanarak montajı yapılır.

About the author

admin

Leave a Comment

WhatsApp Canlı Destek